CSGO 30 MAYIS 2018 Özel Yapım Paylaşım Hilemiz (Vacnet güvenli, VAC güvenli %100)

MAXV tarafından
254
CSGO 30 MAYIS 2018 Özel Yapım Paylaşım Hilemiz (Vacnet güvenli, VAC güvenli %100)

Bugüne özel hilemiz yine nexthile.com farkı ile sizlerle arkadaşlar. AIMBOT özelliğini hızlı kullanmadığınız sürece kesinlikle VAC ve VACnet yakalanmaz. Kullanımı oldukça basittir. En son çıkan hileleri kullanmanızı tavsiye ediyoruz sürekli. Lütfen sitemiz dışında bulunan yerlerden hile indirmeyiniz!. Güvenli değiller, csgo yakalanmayan hileler için adresiniz her zaman burası olsun.

30 Mayıs 2018 yakalanmayan CSGO hilesi için görseller;

Çalışmaya devam ediyoruz arkadaşlar. Tüm offsetler güncellenmiş, içine junk code eklenmiş şekli ile 30 mayısa bedava csgo hilemiz ile giriyoruz.

Yine sitemize özel bir sürüm derledik. Karşı takıma üstünlük kurmanızı sağlayacak bir sürü özelliğe sahip oldu. Eski paylaşımlarımız gibi 12 saat kullanma zorunluluğu bulunmuyor. Özgürce 1-2 hafta kadar Vac Ban yemeden kullanabilirsiniz. Aimbot, wall hack mevcuttur. Siteye özel kodlanmış ve güvenli olarak şifrelenmiştir. Uzun bir süre VAC yakalanmaz, sitemizi günlük takip etmeyi unutmayın.

Kodlayan : MAXV (nexthile.com için özel hazırlanmıştır)

Kullanımı;

nexthile.com

1. Oyuna giriş yapın
2. OYUNA AÇTIYSAN TIKLA yazan dosyayı açın
3. OYUNU AÇTIYSAN TIKLA yazan butona tıklayın
4. OYUNA GİRİNCE İNSERT BUTONU İLE HİLEYİ AÇABİLİRSİNİZ!.

Nexthile.com

CS GO Çalışan Güncel Hile indir 30 Mayıs için doğru yerdesiniz.Eğer hile kullanacaksanız Kullanacaksanız doğru hileyi kullanın o da sadece bizim sitemizde nexthile.com’ da paylaşılır.   en güncel hileleri içinde bizi takip edin. cs go hile indir, cs go wall hack 2018 cs go güncel hileler, ros hile indir, metin 2 hile indir , lol hile indir, cs go hafta sonu özel hile indir, cs go hile indir mayıs, cs go bedava hile indir 30 mayıs 2018

Bu sürümde sadece rage modunu ve wallhack modunu kullanın. Diğer özellikler VACnet ile uyumlu değildir.